Babalar Günü'nde yüzde 10 indirim!

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığı ile Maltepe’de hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe’den konut almak isteyenlere Babalar Günü’ne özel olarak yüzde 10 indirim avantajı sunuldu.

Kentsel Dönüşüm | 13.6.2017 14:48:26


Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe Rezidans’ Maltepe’de 10’ar katlı 10 blok şeklinde yükseliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere Babalar Günü’ne özel olarak 17-18 Haziran tarihlerinde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Proje toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden meydana geliyor. 2+1’den 4+1 dublekse kadar daire seçenekleri bulunan projede dairelerin metrekare alanları 85 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Evinpark Ada & Tepe Rezidans’ın sosyal donatıları arasında ise çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfitiyatro bulunuyor. Projede her daireye ait özel otopark da yer alıyor. Hem yatırım hem de oturum amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere özel olarak lansman öncesinde Evinpark Ada & Tepe Rezidans’ta uygun fiyat ve 0,88 faiz ve 120 ay vade fırsatı sunuluyor.  Projede teslimlerin ise Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. 
 
YORUMLAR

0 Yorum

BENZER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Advertisement