Gayrimenkul sektörü büyük buluşmaya hazır!

Gayrimenkulün Büyük Buluşması – RE360, 5-6 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Etkinliğe 700’e yakın gayrimenkul yatırımcısı ile tüm alt sektör temsilcileri katılacak.

Kentsel Dönüşüm | 16.6.2017 13:56:49


“Gayrimenkulün Büyük Buluşması – RE360”, 5-6 Aralık 2017’de Four Seasons Hotel İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirilecek. 700’e yakın gayrimenkul yatırımcısı, gayrimenkul geliştiricisi ve tüm alt sektörleriyle bin 500 kişinin bir araya geleceği RE360, 2 gün boyunca sektörün gündemini meşgul edecek. Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ile Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer ev sahipliği ile düzenlenecek olan etkinlik düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu.

Basın toplantısına Bakanlık ve STK’lar düzeyinde katılımlar oldu. Organizasyona destek olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, basın toplantısında 3 üst düzey isim ile temsil edilirken, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, AYD, Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi, ÇEDBİK, GYODER, İMİB, İNDER, TDUB, TürkSMD, TYD ve YASAD’ın da aralarında yer aldığı STK’ların üst düzey katılımı, hem büyük ilgiyi hem de “RE360”ın gayrimenkul sektörüne 360 derece bakış açısını net olarak ortaya koydu.

Basın toplantısından çıkan ortak görüş, bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirilecek “RE360”ın büyük bir ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacağı, gayrimenkul sektöründeki tüm yapı taşları arasında sinerji sağlayacağı, ortak akıl ile ortak yararları ortaya çıkaracağı, ulusal ve hatta uluslararası iş bağlantılarına zemin olacağının yanı sıra yakın bir zamanda global bir boyuta taşınacağı yönünde oldu.
 
YORUMLAR

0 Yorum

BENZER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Advertisement