LUX Bodrum lansmana özel fiyatlarla satışta

MYC Partners’ın Bodrum Adabükü’nde 70 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği LUX Bodrum rezidansları lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu.

Kentsel Dönüşüm | 16.6.2017 12:23:34


MYC Partners’ın Bodrum Adabükü’nde 70 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği LUX* Bodrum Resort & Residences’ın içerisinde yer alan özel rezidanslar yatırımcılarını bekliyor. 72 adet rezidanstan 14 adedinin satıldığı ve tapu tesliminin gerçekleştiği tamamı denize sıfır, panoramik deniz manzarasına sahip rezidanslar lansman dönemine özel fiyatlarla satılıyor.

MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan kullanılmayacağı zamanlarda otelle birlikte işletilme olanağı da bulunan LUX* Bodrum rezidansları hakkında;  “Biz bu projede rezidans daireleri hayata geçirirken imkansızları bir araya getirdik.Her dairenin deniz manzarası görmesi, havalimanına yakın lokasyon ve yaşam kalitesini yükseltecek ve her yaş grubuna uygun donatıların bir arada bulunması benim için çok önemliydi ve gerçekleştirdim. Kendi rezidans’ım da bu projenin içerisinde. Aslına bakarsanız kendime komşu arıyorum. Ancak bu projede hepimiz doğaya komşuyuz. Patronu ‘doğa’ olan LUX* Bodrum rezidansları yatırımcısına kısa sürede yüksek prim kazandıracak. Özellikle lansman döneminde avantajlı fiyatlarla yatırım yapanlar kısa süre içinde projenin kendini amorti etmesiyle kazanmaya başlayacaklar. Milano’da Dünya çapında gerçekleştirilen A’Design Awards Gümüş ödüllü rezidanslarımız ile yeşili ve çevreyi korumanın yanı sıra, otel konforunda bir hayat vaat ediyoruz.” dedi.

Hemen teslim ve lansman dönemine özel fiyat seçeneğiyle satışa sunulan; toplam 83 bin metrekarelik alanda yükselen ve LUX* Resorts & Hotels zincirinin Avrupa’daki ilk otelini bünyesinde bulunduran LUX* Bodrum Resort & Residences, teras rezidansları 780 bin dolar, 200 - 600 metrekare arasında değişen müstakil bahçelere sahip olan bahçe rezidansları ise 1 milyon 50 bin dolar.

 172 metrekarelik 3+1 teras ve 224 metrekarelik 4+1 bahçe dubleksi seçenekleri bulunan LUX* Bodrum rezidansları, her noktasından denize girilebilen 650 metrelik sahil şeridi, tüm odalardan görülen kesintisiz deniz manzarası ve sosyal donatılarıyla iyi bir tatil ve kaliteli zaman geçirmek için yaşam alanları sağlıyor.
 
 
YORUMLAR

0 Yorum

BENZER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Advertisement