Sefa İnşaat'a 3 altın madalya birden...

Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen ödül töreni bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı törende Sefa İnşaat, 3 altın madalyanın sahibi oldu.

Kentsel Dönüşüm | 15.6.2017 16:56:46


Türkiye’de ve dünyada yürüttüğü insani yardım faaliyetleriyle birçok işe imza atan Türk Kızılayı kendisini destekçilerini ödüllendirdi. Gelenekselleşen ödül töreniyle bağışçılarına plaket ve altın madalya sunan Türk Kızılayı’nın bu yılki ödül töreni Haliç Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı organizasyonla gerçekleşti.
 
Törende Sefa İnşaat da 2016 yılında yapmış olduğu bağışlar nedeniyle 3 altın madalya ile ödüllendirildi. Düzenlenen gecede ödülleri Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Asuman Öztürk, Süleyman Öztürk ve Sefa Öztürk aldı.  Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, Türkiye’de ve dünyadaki yardıma ihtiyacı olan insanlara Türk Kızılay’ı ile ulaşmaya çalıştıklarını vurguladı.
 
Öztürk “Sosyal sorumluluklarının farkında ve bilincinde olan Sefa İnşaat olarak üzerimize düşen görevlerimizi elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında yardıma ihtiyaç duyan insanlara tek başımıza ulaşmak gerçekten oldukça zor. Bu nedenle de Türk Kızılayı’na bağış yaparak doğru ve gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz. Bağışların nereye gideceğini takip etmek için kurulan sistemle açık ve şeffaf bir şekilde çalışmalar yürütülüyor. Türkiye’de ve dünyada her bağışın gerçek ihtiyaç sahibi insanlara güvenle ulaştığını görmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor.
 
2016 yılında yapmış olduğumuz bağışlarla ödüle layık görülmek ayrıca gurur verici. Sefa İnşaat olarak Türk Kızılayı’na bağışlarımız devam edecektir, çevresine ülkesine ve dünyaya duyarlı bütün insanları bağış yapmaya davet ediyorum” dedi.
 
 
YORUMLAR

0 Yorum

BENZER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Advertisement