İşte DAP Yapı'nın Kartal'daki yeni projesi!

DAP Yapı Kartal’daki projelerine bir yenisini daha ekledi. DAP Yapı tarafından geliştirilen Teras Kule’nin tanıtımı, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın katılımıyla Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Proje metrekaresi 6 bin 680 TL’den başlayan fiyatlarla görücüye çıktı.

Röportajlar | 5.5.2017 12:47:18


DAP Yapı tarafından geliştirilen Teras Kule’nin tanıtımı, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın katılımıyla Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Kartal’da konumlandırılan proje dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid’in Kartal için çizdiği kentsel dönüşüm projesinin merkezinde yer alıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule’de, birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıktı. Teras Kule’de büyüklükleri 38 m² - 281 m² aralığında olan rezidanslar 370 bin TL, 40 m² - 74 m² aralığında ofisler ise 352 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Toplam 400 bağımsız üniteden ve iki bloktan oluşan projenin, 2019 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.Yeni projeyle ilgili bilgilendirmede  bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şöyle konuştu: “Kartal’da yükselecek yeni projemiz ile daha önce hayata geçirdiğimiz Adam Kule, Vazo Kule, Tango ve Burgu Kuleler gibi yeni bir konsept oluşturuyoruz. Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik. Bir yandan güneşlenme imkanı bir tarafta bahçe hayatı sunulacak. Daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız”Özellikle Anadolu Yakası’nın gelişimine katkı sağladıklarını belirten Yılmaz, şöyle devam etti: “Teras Kule projemizde de DAP Yapı kalitesinin yine ön planda olacağı, deniz, marina ve Adalar manzaralı, yıldızların izleneceği, 100 metrekareyi bulan geniş teras alanlarının içerisinde jakuzilerin bulunduğu ayrıcalıklı bir hayat vadediyoruz. Yeni projemiz için lansman fiyatlarından yararlanılmasını ve gökyüzünde domates ve biber yetiştirilecek, huzur veren yaşam için halkımızı sadece 2 bin 200 TL taksitle bu projeye davet ediyoruz.”

Sosyal donatılar ön planda

Projede DAP Yapı bünyesinde 36 aya uzanan kişiye özel vade farksız esnek ödeme imkanları bulunuyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanan kampanya kapsamında ayrıca yüzde 5 peşinat ile 120 ay vade farksız ödeme avantajı sunuluyor. Yüzme havuzu, spor tesisleri, yeşil bahçe alanları ile sosyal donatıların ön planda olduğu Teras Kule’de çok kısa bir süre için geçerli olan kampanyada sınırlı sayıdaki özel rezidanslardan konut sahibi olma fırsatı veriliyor.Proje Anadolu yakasının merkezi konumunda hava, deniz, karayolları, metro hattı ve ayrıca demir yolu trafiğinin birleştiği aksta konumlanıyor.
 
 
 
YORUMLAR

0 Yorum

BENZER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Advertisement