Ticari ünitelerinin satışı 23 Mayıs'ta...

Halk GYO ve Erkonut ortaklığıyla Erzurum’da hayata geçirilen Şehristan Konutları projesinin ticari üniteleri, 23 Mayıs Salı günü yapılacak olan ihale ile satılacak.

Şirket haberleri | 15.5.2017 16:14:04


Halk GYO ve Erkonut tarafından geçtiğimiz yıl Erzurum’da temelleri atılan Şehristan Konutları’nın inşasında sona yaklaşılıyor. 23 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan ihale ile, projedeki 11 adet ticari ünitenin satışı gerçekleştirilecek. İhale Erzurum Büyükşehir Belediyesi İhale Salonu’nda yapılacak.  Doğru lokasyonda, doğru proje anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin projeyle ilgili şöyle konuştu:

Marka kimliğine katkı

 “Geçtiğimiz yıl temel atma törenini gerçekleştirdiğimiz Şehristan Konutları Projesi’nde bir yıl içinde hızlı mesafe kat ettik. Erzurum’un kalbinde konumlanan projemiz, sahip olduğu özellikler itibarıyla konforu ve modern kent yaşamını Erzurum şehir merkezine taşıyor. Bu projenin Erzurum’un marka kimliğine ve bölgeye katkı sağlayacağını öngörüyoruz. Erzurum’da nitelikli konut ihtiyacının karşılanmasında Şehristan Konutları önemli bir rol oynayacak.”“Öncü proje olacak”

Projenin çağdaş mimari özellikleriyle Erzurum’da örnek proje bir olacağını vurgulayan Erkonut Genel Müdürü Yasin Dandan ise, “Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Halk Bankası gibi ülkemizin iki güzide kurumunun işbirliğiyle inşa edilen bu mega proje, ticari üniteleri sayesinde bölgeye yatırım yapmayı düşünenler için iyi bir fırsat. Erzurum’u bölgesel cazibe merkezi haline getirecek Şehristan Konutları’nın öncü bir proje olarak kendisinden sonrakilere de kapı aralayacağını düşünüyoruz” dedi.Sosyal donatıları

Erzurum Yakutiye’de temelleri atılan Şehristan Konutları; yaklaşık 24 bin metrekare alan üzerinde 3 farklı tipte, 13 katlı 13 bloktan ve toplam 620 daireden oluşuyor. Şehir merkezi, toplu ulaşım, sağlık ve spor gibi alanlara yakın konumda bulunan projede; geniş peyzaj alanı ile birlikte ticari üniteler, açık ve kapalı otopark alanları, toplantı odaları, oyun parkı, kreş, sauna, hamam ve fitness merkezi, spor alanları, 7/24 güvenlik hizmeti ve hobi alanları yer alıyor.

 
YORUMLAR

0 Yorum

BENZER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Advertisement